Pożyczki bez BIK i KRD

Nie zawsze życie jest dla nas łaskawe, czasami bywa tak, że stan konta w banku jest dramatycznie niski, a trzeba jakość przetrwać do końca miesiąca. W takich sytuacjach można prosić o pomoc rodzinę, bliskich lub przyjaciół, jednak to oczywiście bywa niezręczne. Dużo dyskretniejszym http://www.pozyczki-bez-bik.org/img/bezbik.jpgrozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki bez BIK i KRD, którą można dostać niemalże od ręki i która na pewno pomoże ustabilizować sytuację życiową. Już od dłuższego czasu możemy skorzystać z pomocy oferowanej przez instytucje pozabankowe.

Najważniejszą i dość oczywistą zaletą jest możliwość uzyskania pożyczki bez weryfikacji zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Tego typu firmy nie sprawdzają tego, czy nasze nazwisko widnieje w Krajowym Rejestrze Dłużników, oraz jak wygląda nasza historia w BIK-u. Kolejnym plusem jest możliwość uzyskania pożyczki w ekspresowym tempie (co jest stricte związane z brakiem procedur kontrolnych przeprowadzanych przez banki w przypadku udzielania kredytu). Powstaje coraz więcej firm oferujących pożyczki przez Internet – wystarczy wypełnić formularz i poczekać na decyzję (najczęściej nie więcej niż dobę). Po zakończeniu tej procedury nasze konto w banku zostaje zasilone.

Wszystko to wygląda na proste, i rzeczywiście takie jest. Niestety, za tak szybką decyzję i brak weryfikacji należy zapłacić więcej, niż w przypadku standardowych pożyczek czy kredytów. Poza tym, pożyczki bez BIK i KRD nie mogą być zbyt wysokie – firmy zajmujące się tego rodzaju działalnością nie chcą niepotrzebnie narażać się na utratę kapitału o znacznej wartości. Z tego powodu pożyczyć można maksymalnie 2-3 tysiące złotych. W jaki jeszcze sposób pożyczkodawcy chronią swoje interesy? Wyznacza się krótki termin spłaty oraz dodatkowo, by zniechęcić klientów do zwlekania ze spłatą, ustanawia się wysoką stopę procentową. Dzięki temu nie tylko uzyskuje się wysoki zysk w zamian za wysokie ryzyko, lecz również zachowana jest płynność finansowa. Oczywiście z pewnością nie wszyscy klienci są wypłacalni i nie wszyscy oddają pieniądze w terminie, jednak takie jest ryzyko w tej branży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>